Şartlar ve Koşullar

Teslimat İade ve Garanti

* Ürünlerimiz 2 yıl tüketici el yapımı mobilya garantisi kapsamındadır...GÜVEN BEBE  alışveriş sitesi olan guvenbebe.com üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler imalatçısı olan guvenbebe firma garantisi altındadır. Ürünlerimizi kullanmadan önce bilgi alabilirsiniz ve size anlatılan  kullanım talimatlarını dikkatlice dinleyiniz..

 İade şartları

 Satın aldığınız ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde ,sebepli olarak, teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz . çift yönlü kargo ücreti müşteriye ait tir .

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş.. vs şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler tarafımızdan kabul edilmeyecek ve ücret iadesi yapılmayacaktır.

Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma nedeniyle malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde çift yönlü kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, özel sipariş değilse ,sipariş tarihinden 7 gün sonra ve kargoya teslim edilmeden önce, Müşteri Hizmetleri'ni arayarak iptal etme hakkına sahiptirler ..Özel sipariş durumunda ürün hazırlanmış veya fabrikada kesilmiş ve montelenmiş ise veya isteğe göre boyanma aşamasında ise cayma hakkı yoktur ,caydığında ödemiş olduğu malın toplam bedelinin %25 iade edilmez.


Teslimat

Banka yada posta çeki hesaplarına yapılan ödemeden   sonra siparişinizin hazırlanma süresi ve gönderim Ankara içine ortalama (15) gün, Ankara dışına ortalama en geç (30) gün içinde ürününüz adresinize ulaşır .şehirler arası gönderimde ilçe veya köy, yol üstü olmayan güzergahlarda mobilya kargolamada gecikmeler olabilir . kargo detayları size e-mail veya telefon , whatsapp , sms yoluyla bildirilir..


siparişlerin ödemesi banka havalesi , posta çeki hesabına havale yada kredi kartı ile olur .vadeli işlemler kart bilgileri alınarak mail order sistemiyle gerçekleşir .teslimat sırasında kargo bedeli dışında hiç bir ödeme istenemez ..ödeyeceğiniz kargo bedeli maximum 1000 tl  dir .Bazı zamanlar firmamız ücretsiz kargo ve/veya indirim  kampanyası başlatabilir .kampanya şartları sitemizde yayınlanmaktadır.


siparişiniz paketlenmeden önce detaylı resimleri çekilir ve sizin onayınızı almak için whatsapp veya mail kullanılarak resimler size gönderilir .onayınızdan sonra paketlenip mobilya kargosuna verilir ..firma ismi ,teslimat tarihi ,kargo telefonu ,paket parça sayısı  gibi bilgiler size telefon veya sms ile bildirilir..


kargo firması elemanları bedeli karşılığında sizin de kabul etmeniz durumunda takımı odanıza taşımak ve kurmak için size yardımcı olabilir ..diğer hallerde firmalar sadece kamyondan indirir...

Genel

Sitemizde yayınlanan bütün fiyatlar, ürün özellikleri ve ödeme koşulları yayında oldukları sürece geçerlidirler.

Sitemizde yayınlanan bütün ürünler stoklarımızla sınırlı olup, özel olarak ileriye yönelik olarak sipariş alınan ürünlerde bu yönde bir uyarımız mevcuttur. Bu uyarının olmadığı ürünlerde stokların tükenmesi halinde şirketimiz ürünü satmaktan vazgeçme veya bilgilendirerek muadil ürün teslim etme haklarını saklı tutar.

ürünler de ufak çapta bazı modifikasyonlar ,model gereği, değiştirme yapma hakkımız saklıdır.. bu size bildirilir..

müşterinin extra istekleri ,yavru yatak ,raf ,aplik gibi ücrete tabidir..

model üzerinde her türlü renk değişim olanağı vardır.. buna: karşılıklı diyalogla karar verilip ,sizin istekleriniz yönünde renklendirilir ve ürün gönderilmeden son halinin resmi çekilir ,email ile size gönderilir ..onayınız alındıktan sonra kargoya verilir..