Teslimat


Teslimat

Banka yada posta ceki hesaplarına yapılan ödemeden   sonra siparişinizin hazırlanma süresi va gönderim Ankara içine ortalama (15) gün, Ankara dışına ortalama en geç (30) gün içinde ürününüz adresinize ulaşır.şehirler arası gönderimde ilçe veya köy, yol üstü olmayan güzergahlarda mobilya kargolamada geçikmeler olabilir..kargo detayları size e-mail veya telefon ,whatsapp, sms yoluyla bildirilir..

şiparişlerin ödemesi banka havalesi , posta çeki hesabına havale yada kredi kartı ile olur..vadeli işlemler kart bilgileri alınarak mail order sistemiyle gerçekleşir.teslimat sırasında kargo bedeli dışında hiç bir ödeme istenemez..ödeyeceğiniz kargo bedeli maximum 450 tl dir,fazlası varsa firmamız bunu karşılayacaktır.Bazı zamanlar firmamız üçretsiz kargo ve/veya indirim  kampanyası başlatabilir.kampanya şartları sitemizde yayınlanmaktadır.

siparişiniz paketlenmeden önce detaylı resimleri çekilir ve sizin onayınızı almak için whatsapp veya mail kullanılarak resimler size gönderilir.onayınızdan sonra paketlenip mobilya kargosuna verilir..firma ismi ,teslimat tarihi ,kargo telefonu,paket parca sayısı  gibi bilgiler size telefon veya sms ile bildirilir..

kargo firması elemanları bedeli karşılığında sizinde kabul etmeniz durumunda takımı odanıza taşımak ve kurmak için size yardımcı olabilir..diğer hallerde firmalar sadece kamyondan indirir...

kampanya : 10 000 tl yi geçen nakit alışverişlerinizde bütün şehirlere üçretsiz kargo kampanyamız başlamıştır.ilçelerde lokasyon şehirler arası yol üstünde değilse kargo da fark olabilmekte. Bu size alışveriş sırasında söylenecektir.

Genel


 Sitemizde yayınlanan bütün fiyatlar, ürün özellikleri ve ödeme koşulları yayında oldukları sürece geçerlidirler.

Sitemizde yayınlanan bütün ürünler stoklarımızla sınırlı olup, özel olarak ileriye yönelik olarak sipariş alınan ürünlerde bu yönde bir uyarımız mevcutdur. Bu uyarının olmadığı ürünlerde stokların tükenmesi halinde şirketimiz ürünü satmaktan vazgeçme veya bilgilendirerek muadil ürün teslim etme haklarını saklı tutar.

ürünler de ufak çapta bazı modifikasyonlar ,model gereği, değiştirme yapma hakımız saklıdır.. bu size bildirilir..

müşterinin extra istekleri,yavru yatak,raf ,aplik gibi üçrete tabidir..

model üzerinde her türlü renk değişim olanağı vardır.. buna: karşılıklı diyaloğla karar verilip ,sizin istekleriniz yönünde renklendirilir ve ürün gönderilmeden son halinin resmi çekilir,WhatsApp ile size gönderilir..onayınız alındıktan sonra kargo'ya verilir..